Biała Księga
  1. Zanonimizowana treść zgłoszeń wysyłanych w ramach Białej Księgi może być podawana do publicznej wiadomości oraz do wiadomości odpowiednich urzędów I organów ścigania..
  1. Jeżeli z treści zgłoszenia będzie wynikać wysokie prawdopodobieństwo zaistnienia czynu noszącego znamiona czynu zabronionego, treść zgłoszenia wraz z danymi zostanie podana do informacji organów ścigania.
  1. Zgłaszający może dodatkowo wyrazić zgodę na ujawnienie lub upublicznienie swoich danych w zakresie i celu, który dodatkowo może zawrzeć w opisie treści zgłoszenia.
  1. Dane osób zgłaszających będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez osoby wyznaczone i upoważnione przez Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy.
  1. Kontakt z osobami, które wypełniły treść zgłoszenia w ramach Białej Księgi może nastąpić drogą telefoniczną lub mailową. Kontaktować się mogą tylko i wyłącznie osoby wyznaczone i upoważnione przez Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy.
  1. Dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 3 lat.
  1. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, który mógłby wywoływać wobec Państwa jakiekolwiek skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływać na Państwa sytuację.
  1. Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy zgodnie z zapisami Polityki prywatnościgwarantuje spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub o kontakt za pośrednictwem formularza Białej Księgi
@

Organizator Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy

Lewica

© 2020 Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy. Projekt i wykonanie: Hedea.pl